streda 16. mája 2018

FRIENDZONE

FRIENDZONE

Určite už každý počul o tzv. FRIENDZONE. Ak teda nevie, čo to je, tak je to teda keď je vzťah medzi babou a chalanom taký, že jeden toho druhého miluje a ten druhý ho bere ako kamaráta. Mne sa takáto príhoda stala, tak vám ju chcem opísať a verte mi nebolo to príjemné. A ako ste už asi zistili, áno mne dal chalan friendzone.


 
Je to celkom čerstvý príbeh, takže sa mi o tom ťažšie hovorí, ale všetko to začalo asi v 7. triede čiže minulý rok. Prišiel do triedy nový chalan Marek. Vážne ma na prvý pohľad nezaujal. No, lenže ako naschvál, učiteľka ma k nemu posadila. Zacítila som jeho silnú vôňu, ale ešte stále nič. Po čase sme sa začali baviť, chodili sme spolu von a hlavne na korčule. Tie spomienky sú neskutočné. Boli sme naj kamoši No nič netrvá večne. Na začiatku 8. sme ale už nesedeli spolu. Učiteľka ho posadila ku kamoške. Vtedy som si uvedomila, že žiarlim. Ale prečo? ved sme BFF. Tak mi doplo, že ho milujem. Možno vám to príde vtipné, ale cítila som to. Ked som bola sním bolo to ako raj♥ Ale on vôbec nič nedával na javo o tom, že by ku mne niečo cítil. Tak som sa rozhodla spraviť prvý krok ja. Išli sme von. Snežilo. Začala som neutrálne o čom sa normálne rozprávame, no potom som prešla na tému čo ku mne vlastne cíti. A on na to, že čo blázniš ved si moja naj kamarátka ktorej môžem povedať hocičo. Vtedy som sa cítila hrozne. Rýchlo som sa vyhovorila, že musím ísť domov. Zavrela som sa v izbe a revala. Pochopila som na čom som a že ku mne absolútne nič necíti. Nezdvíhala som mu mobil, neodpisovala na Smsky, v škole som ho ignorovala. On nechápal a ja som sa trápila. Raz po ceste domov ma zastavil. Snažila som sa mu vyhnúť, no nešlo to. Pýtal sa ma čo je somnou, snami? Ja som mu na to odpovedala, že snami? ako to myslíš? On že s naším kamarátstvom. Naše tváre boli tak blízsko a začalo pršať. Naše tváre sa približovali a ked sme boli milimeter od seba, odtiahol sa a povedal, čo blázniš, nepokazme naše silné kamarátstvo. Totálne zranil moje city a ja som s plačom odišla. Dnes sa dal dokopy s tou babou s ktorou sedel na začiatku. Mňa ignoruje. Všetko pekné sa rozplinulo a stratilo.


To bola moja prvá skúsenosť so vzťahom :( A lutujem že som naše kamarátstvo pokazila, no ešte stále ma priťahuje a nedokázala by som to. Dakujem že ste dočítali až sem. Ak máte tiež takéto skúsenosti, určite mi napíšte. Ahoj :)
Share:

pondelok 14. mája 2018

Plánovanie

Plánujem


Ahojte,dnes som sa rozhodla spraviť článok o plánovaní. Keďže si ja plánujem každý deň,tak by som sa chcela o tom svami podeliť.

Ja teda k plánovaniu používam diár od lucypug a je fakt skvelý❤

PREČO BY SOM SI MALA PLÁNOVAŤ?

1. Pretože nikdy na nič nezabudnete
2. Pretože to rozvíja vašu kreatívnu stránku(a ak chcete byt viac kreatívny, stačí si kúpiť prázdny diár a vytvoriť si ho)
3. Pretože si na konci týždňa môžete pozrieť svoju aktivitu,čo ste spravili a koľko ste toho odrobili
4. Pretože sa stane vaším hobbym




Share:

nedeľa 13. mája 2018

Ahoj🤗

Ahojte,asi ma ani nepoznáte. Tento článok je o tom prečo som sa rozhodla blogovať. A dozviete sa aj pár faktov o mne
Tak volám sa Dominika a tento rok budem mať 14. Hrám hádzanú ale radšej by som závodne plávala. Nevydržím bez diára. Proste si všetko musim zapisovať.
PREČO SOM SA ROZHODLA BLOGOVAŤ?
Tak som len nezkusena baba,ale aj tak si myslím že motivácia mi nechýba. Chcela by som ju rozvíjať dalej,tým ľuďom ktorým chyba
Ak som vás teda zaujala,určite príďte aj nabudúce na môj blog珞
Share: